درباره VDOCARD

ویدیوکارد (VDOCARD)، انواع فلش‌کارت‌های ویدیویی لغات، عبارات و اصطلاحات زبان انگلیسی را از کتاب‌ها و منابع معتبر آموزش زبان انگلیسی تولید و به رایگان منتشر می‌کند.

در هر یک از فلشکارت‌های ویدیویی ویدیوکارت، واژه انگلیسی، معنی و مثالهای کاربردی از آن به همراه یک تصویر مناسب برای کلمه نمایش داده شده و تمامی موارد قابل تلفظ، بیان می شود. به مانند فلشکارتهای معمولی، با تکرار هر روزه این فلشکارت‌های ویدیویی می‌توانید کلمات مورد نظر را به خاطر بسپارید. ویدیوکارد به عنوان ناشر این ایده نوین همواره در جهت ارائه مجموعه‌های جدید و به‌روزرسانی مجموعه‌های موجود می‌کوشد.

ویدیوکارد‌های VDOCARD به صورت روزانه در وبسایت ویدیوکارد و هر از چندگاهی در اینستاگرام به نشانی instagram.com/VDOCARD و اطلاع رسانی انتشار آنها در کانال تلگرام به نشانی telegram.me/VDOCARD منتشر می‌شود. لطفا با عضویت در سایت و دنبال کردن کانال‌ها و شبکه های اجتماعی VDOCARD از این پروژه منحصر به فرد حمایت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعضای تیم، می‌توانید به صفحه درباره ما در سایت مدرسان معتمد مراجعه نمایید.

برای استفاده بهینه از سایت، در کمتر از یک دقیقه به جمع کاربران رسمی ویدیوکارد بپیوندید.

دانلود مجموعه کامل ویدیوکاردهای کتاب 504 واژه ضروری

با تهیه یکی از بسته های آموزشی کتاب 504 واژه می توانید همه ویدیوکاردهای کتاب 504 واژه و فایلهای صوتی کلمه ها و جملات را یکجا دانلود نمایید. (روی نام بسته کلیک کنید)
    • با انتخاب بسته خودآموز، محتوا برای دانلود در اختیار شما قرار می گیرد.
    • با انتخاب بسته طلایی حامی، علاوه بر دسترسی به قسمتهای اختصاصی سایت، یک مدرس را همیشه در کنار خود خواهید داشت.
  • با انتخاب بسته مدرسان، علاوه بر پشتیبانی، فایلهای صوتی به صورت مقطع در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
فهرست